Hotel Esplanade

Kód:SLV25
Země:Slovensko
Destinace: Piešťany
CENA OD
Rezervujte
Popis

Léčebné pobytové balíčky nabízejí komplexní léčebný program, který je po konzultaci s odborným lékařem s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu sestavený z individuálně upravených procedur. Pro dosažení co nejlepšího účinku doporučujeme využít dvoutýdenní až třítýdenní léčebné programy.
Jako první krok dostane host termín k jednomu ze zkušeného lázeňského lékaře, který v rámci konzultace zjistí jeho aktuální zdravotní stav, seznámí se s jeho zdravotními problémy a vyslechne si jeho osobní přání.
Na základě konzultace lékař vystaví individuálně sestavený léčebný program. Během procedur se voda z přírodních léčivých pramenů kombinuje s fyzioterapií, hydroterapií, elektroterapií, léčivými zábaly a masážemi. Podle míry zlepšení zdravotního stavu může lékař procedury upravit, nebo i doplnit v zájmu dosažení co možná nejlepšího výsledku.
Procedury poskytované v našich léčebných hotelech využívají blahodárné účinky přírodních léčivých zdrojů dané země počínaje přírodními minerálními vodami, léčivým bahnem s obsahem síry přes různé pramenité vody až po přírodní plyny. V našich hotelech má používání přírodních léčivých zdrojů bohatou tradici a dlouhou minulost, což je v kombinaci s vysokou úrovní léčebných odborných znalostí zárukou mimořádné účinnosti léčby.
V případě déletrvajícího léčebného pobytu provedou naši lékaři závěrečnou lékařskou prohlídku a poskytnou hostům poradenství v oblasti zdravého životního stylu.

Poloha

Health Spa Resort Esplanade je čtyřhvězdičkový wellness hotel v Piešťanech na Slovensku. Tento moderní komplex byl postaven v roce 1980 a od té doby prošel kompletní renovací. Nekuřácký hotel zaměřený na zdravý životní styl nacházející se uprostřed nádherného parku na Lázeňském ostrově je propojen s lázněmi Balnea, které nabízejí celou řadu speciálních léčebných a relaxačních procedur. Wellness hotel nabízí lázeňské a wellness procedury, sportovní vyžití, prostory k pořádání konferencí, vynikající kuchyni a mnoho zábavných aktivit. Sekce Světa sauny a vody láká návštěvníky ke koupání v krytých i venkovních bazénech a k pobytu v několika typech sauny. Milovníci aktivního odpočinku si určitě vyberou z mnoha možností k pohybu: můžete se věnovat běhu, golfu, tenisu, squash, jízdě na kole, pétanque, stolnímu tenisu a kuželkám, ale nudit se zde nebudou ani vyznavači vodních sportů, v prostředí uprostřed bohaté zeleně můžete i rybařit

Vybavení hotelu

Vodní svět
Nekrytý bazén (25 x 12 m, 33 - 34°C), s jacuzzi a jinými rekreačními prvky
Krytý bazén (10 x 10 m, 33 - 34°C), s jacuzzi a jinými rekreačními prvky
Finská sauna, infrasauna, parná koupel, relaxační pokoj
Terasa na slunění, solárium.
Wellness ošetření a služby
Využívajíc příznivých účinků termální vody, jsou v centru našich wellnes ošetření relaxační a rekreační programy.
Relaxace
Wellness masáže
Wellness koupele
Wellness ošetření těla kosmetickými přípravky Babor
Salón krásy
Fitness
Fitness: osobní fitness trenér, osobní fitness konzultace
aqua fitness

Vybavení pokoje

Vybavení pokojů
242 komfortních pokojů a 15 apartmánů, pokoje mají balkón nebo francouzský balón, koupelna (vana nebo sprcha), satelitní televize, minibar, telefon, přístup na Internet, sušič na vlasy a koupací plášť.
Přihlášení a odhlášení
Přihlášení: 14:00
Odhlášení: 11:00

Stravování

Restaurace Orchidea, Freesia, Rosa, Calla, Lilium
Každá restaurace nabízí hostům množství mezinárodních a slovenských specialit. Vedle nabídky lehkých organických jídel Danubius Healthy Choice si hosté mohou vybrat z mnoha dietních menu, odpovídajících podmínkám zdravé výživy.
Otvírací doba: 07:00 - 9:30; 11:45 - 14:00; 18:00 - 19:30
Restaurace Seasons Dine&Grill
Hosty tu očekává příjemné prostředí, nabídka skvělých díl moderní slovenské a mezinárodní gastronomie, každý měsíc nové sezonální speciality.
Otvírací doba: 07:00 - 10:30; 12:00 - 15:00; 18:00 - 21:00 (pátek - sobota 18.00 - 22.00)
Kavárna Park Café
Kavárna nabízí lehká jídla, saláty, chutné zákusky, domácí štrúdl, zmrzlinu, čaj a kávu.
K jídlem a nápojům z bohatého výběru hraje hostům živá hudba. V létě kavárnu doplňuje příjemná terasa.
Otvírací doba: 9:00 – 23:00
Bazénový bar Poolside
V bezprostřední blízkosti krytého bazénu se hosté mohou osvěžit lehkými jídly, saláty, nanuky, pivem a zdravými koktaily.
Otvírací doba: 10:30 – 20:00
Retro Bar
Oblíbené místo na zábavu pro milovníky živé taneční hudby. Ve všední dny se tu organizují různé tematické večery.
Otvírací doba: 20:00 – 2:00

Doprava

VLASTNí

Cena zahrnuje

PLNOU PENZI, UBYTOVÁVANÍ KOMFORT , 7/14 TI DENNÍ LÉČEBNOU KŮRU
POJIŠTĚNÍ STORNO ZÁJEZDU

Cena nezahrnuje

DOPRAVU, CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - VOLITELNÁ POLOZKA

Piešťany

Přírodní léčivé zdroje - termální minerální voda a unikátní sirné léčivé bahno - byly základem pro vznik Piešťanských lázní. Světoznámými se staly díky moderním metodám léčby revmatismu a jiných onemocnění pohybového aparátu, ale i překrásnému lázeňskému parku, bohatému kulturnímu a společenskému životu, širokým možnostem sportovního vyžití a aktivního odpočinku.

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)