THERMIA PALACE

Kód:SLV1
Země:Slovensko
Destinace: Piešťany
CENA OD
Rezervujte
Popis

Léčebné pobytové balíčky nabízejí komplexní léčebný program, který je po konzultaci s odborným lékařem s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu sestavený z individuálně upravených procedur. Pro dosažení co nejlepšího účinku doporučujeme využít dvoutýdenní až třítýdenní léčebné programy.
Jako první krok dostane host termín k jednomu ze zkušeného lázeňského lékaře, který v rámci konzultace zjistí jeho aktuální zdravotní stav, seznámí se s jeho zdravotními problémy a vyslechne si jeho osobní přání.
Na základě konzultace lékař vystaví individuálně sestavený léčebný program. Během procedur se voda z přírodních léčivých pramenů kombinuje s fyzioterapií, hydroterapií, elektroterapií, léčivými zábaly a masážemi. Podle míry zlepšení zdravotního stavu může lékař procedury upravit, nebo i doplnit v zájmu dosažení co možná nejlepšího výsledku.
Procedury poskytované v našich léčebných hotelech využívají blahodárné účinky přírodních léčivých zdrojů dané země počínaje přírodními minerálními vodami, léčivým bahnem s obsahem síry přes různé pramenité vody až po přírodní plyny. V našich hotelech má používání přírodních léčivých zdrojů bohatou tradici a dlouhou minulost, což je v kombinaci s vysokou úrovní léčebných odborných znalostí zárukou mimořádné účinnosti léčby.
V případě déletrvajícího léčebného pobytu provedou naši lékaři závěrečnou lékařskou prohlídku a poskytnou hostům poradenství v oblasti zdravého životního stylu.

Poloha

Nádherný secesní hotel Thermia Palace, první pětihvězdičkový lázeňský a wellness hotel v Piešťanech na Slovensku, otevřel své elegantní prostory v roce 1912 a brzy se zařadil mezi nejlepší léčebné lázně v Evropě, a možná i na celém světě. Hotel Thermia Palace ležící uprostřed překrásného prostředí Lázeňského ostrova plného zeleně je propojen přímo s lázeňským domem Irma. Byl citlivě renovován do své tehdejší krásy bohatě zdobeným interiérem, schodištěm se skvostnou vitráží a restaurací Grand s obrazem Alfonse Muchy nevyčíslitelné hodnoty. Tyto luxusní lázně nabízejí více než 60 různých procedur využívajících místní termální vodu. K osvěžení těla i duše přispívá i unikátní bahenní bazén a speciální léčebné wellness programy. Kolonádový most v blízkosti tohoto špičkového lázeňského střediska spojuje Lázeňský ostrov s městem Piešťany. Hosté však mají vše, co potřebují, k dispozici přímo na Lázeňském ostrově: počínaje vynikající kuchyní restaurace Grand až po sportovní vyžití: golf, tenis, běžecké a cyklistické stezky, rybaření, squash a dokonce i bowling. Je to ostrov zdraví, fitness, vynikajících pokrmů a luxusu - co víc si přát?

Vybavení hotelu

Vodní svět
Nekrytý plavecký bazén s termální vodou (32 - 34 °C)
Bahenní bazén (39 - 40 °C)
Zrcadliště (38 - 39 °C)
Jacuzzi
Sauna
Wellness ošetření a služby
Vcentru našich wellness ošetření a služeb jsou relaxační, revitalizační,kosmetické a fitness programy, založené na blahodárném účinku termální vody.
Relaxace
Wellness masáže
Wellness koupele
Wellness-bahenní zábal
Kosmetika
Emporium Wellness a kosmetika: prvotřídní kosmetika, kosmetické a relaxační ošetření produkty a postupy světoznámé francouzské firmy Clarins.
Manikúra a pedikúra
Fitness
Danubius Premier Fitness: osobní fitness trenér, osobní fitness konzultace

Vybavení pokoje

Thermia Palace má spolu 111 luxusně vybavených pokojů a apartmánů, zařízených klasickým nábytkem. Individuálně nastavitelná klimatizace, televize s plochou obrazovkou, sejf, minibar,vařič kávy a čaje, dva telefony, to je jenom část, z prvotřídní výbavy pokojů. Pokojový servis, prádelna, suchá čistírna a možnost parkování, jsou další služby, které mají naši hosté k dispozici na nejvyšší úrovni. Koupací plášť a papuče patří vedle bezplatného přístupu na Internet rovněž k základnímu vybavení pokoje. V koupelnách mají hosté k dispozici sušič na vlasy a kosmetické zrcadlo.
Nekuřácké pokoje, a bezbariérové pokoje pro tělesně postižené.
Přihlášení a odhlášení
Přihlášení: 14:00
Odhlášení: 12:00

Stravování

Restaurace Grand
Restaurace Grand nabízí vedle specialit mezinárodní a místní kuchyně i jídla vegetariánské, beztukové a zdravé životosprávy. Vedle specialit místní kuchyně si hosté, dbající zdravé životosprávy, můžou v rámci Danubius Healthy Choice vybrat zdravé, nízkotučné jídla.
Otvírací doba: Snídaně: 6:30 – 10:00; Oběd: 12:00 – 15:00; Večeře: 18:00 – 21:00; A la carte: 18:00-22:00
Café Alexander
Café Alexander, s terasou s překrásným výhledem, nabízí různé kávové speciality, chutné zákusky, kvalitní vína a svými hudebně-tanečními zábavnými programy, zábavu na vysoké úrovni .
Otvírací doba: 8:00 – 24:00

Doprava

vlastní

Cena zahrnuje

PLNOU PENZI, UBYTOVÁVANÍ KOMFORT , 14 TI DENNÍ LÉČEBNOU KŮRU

Cena nezahrnuje

DOPRAVU, CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - VOLITELNÁ POLOŽKA

Piešťany

Přírodní léčivé zdroje - termální minerální voda a unikátní sirné léčivé bahno - byly základem pro vznik Piešťanských lázní. Světoznámými se staly díky moderním metodám léčby revmatismu a jiných onemocnění pohybového aparátu, ale i překrásnému lázeňskému parku, bohatému kulturnímu a společenskému životu, širokým možnostem sportovního vyžití a aktivního odpočinku.

Rezervujte si pobyt

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Příplatky - platí na osobu a noc (není-li uvedeno jinak)